Credit24 niciatyva

Credit24 niciatyva

„Credit24” bendradarbiauja su paplūdimio tinklinio judėjimu Lietuvoje

Įmonės iniciatyva Vilniuje prie Baltojo tilto ir Klaipėdos 2-ajame Melnragės paplūdimyje buvo atidaryti atnaujintų paplūdimio tinklinio aikštelių kompleksai „Credit24 Arena”. Taip pat įrengtos dvi naujos aikštelės Nidoje, atnaujinti Palangos ir Kauno paplūdimio tinklinio aikštynai.

Tokiu būdu „Credit24” siekia didinti visuomenės susidomėjimą šiuo sportu ir sudaryti galimybę profesionalioms paplūdimio tinklinio komandoms tinkamai pasiruošti Lietuvos atstovavimui tarptautinėse varžybose.

Bendradarbiaujant su tinklinio ir pliažinio tinklinio sporto klubu „Auksma” tikimės, kad ši iniciatyva pakels Lietuvos paplūdimio tinklinį į tokį lygį, kuomet nacionalinės šalies rinktinės ir paplūdimiuose, ir specialiai įrengtose salėse galės kovoti dėl apdovanojimų. Be to, norima padėti tobulėti ir jauniesiems atletams bei tinklinio mėgėjams.

„Credit24” siekia didinti visuomenės susidomėjimą šiuo sportu ir sudaryti galimybę profesionalioms paplūdimio tinklinio komandoms tinkamai pasiruošti Lietuvos atstovavimui tarptautinėse varžybose.

„Credit24 Arena” – naujas lapas Lietuvos tinklinio istorijoje

Pasak aikštynų atnaujinimo ir įrengimo iniciatorės įmonės „Credit24” vadovo Augusto Štaro, paplūdimio tinklinis Lietuvoje turi gan didelį gerbėjų ratą ir didžiulį potencialą. Juk būtent paplūdimio tinklinio bilietai pirmiausia išparduodami olimpinėse varžybose. Tai dinamiškas, veržlus ir gražus žaidimas, o šio sporto ekspertai Lietuvoje įžvelgia puikias galimybes paplūdimio tinkliniui ir toliau populiarėti.

„Pasinaudodami savo kolegų iš Estijos pavyzdžiu, kurie jau kelerius metus bendradarbiauja su tinklinio sporto atstovais, atnaujina bei įrengia tinklinio aikštynus, skatina gyventojus susipažinti su šia sporto šaka bei ją pamėgti, nusprendėme ir mes prisidėti prie paplūdimio tinklinio populiarinimo Lietuvoje“, – sako A. Štaras.

PRENUMERUOK CREDIT24 ARENOS NAUJIENLAIŠKĮ IR LAIMĖK KAMUOLĮ!

Plačiau apie žaidimą